SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda’nın yeni takımı açıklanıyor

Sürpriz bir şekilde İspanya La Liga takımlarından Atletico Madrid'den ayrılık kararı alan Arda Turan'ın yeni takımı Cuma günü resmen açıklanacak.

Güncellenme: 20:34, 30/06/2015
Arda’nın yeni takımı açıklanıyor

Manchester United, Chelsea, Liverpool, AC Milan ve Paris Saint Germain’in listesinde olduğu iddia edilen Arda Turan için Atletico Madrid’e İngiltere Premier Lig’den iki resmi teklifin yapıldığı ve Atletico ile ön protokol imzalandığı belirtildi.

“ÖN PROTOKOL İMZALANDI, CUMA GÜNÜ AÇIKLANACAK”

Arda Turan’ın transferi için resmi açıklamayı cuma günü yapacak olan Atletico Madrid, milli futbolcu için kulübe yapılan iki resmi teklifi ve sözleşme imzalanan kulübü de resmen açıklayacak.

Arda’nın yeni kulübü ile yapılan “gizlilik” anlaşmasından dolayı resmi olarak yeni kulübü açıklamayadıklarını ifade eden Arda Turan’ın menajeri Ahmet Bulut, “Ön protokol imzalandı, Atletico Madrid gereken açıklamayı cuma günü yapacak. İki resmi teklif alındı, Atletico bunları da açıklayacak” dedi.

“PARIS SAINT GERMAIN GÜNDEMDE YOKTU”

Arda Turan için iki resmi teklif yapıldığını dile getiren Ahmet Bulut, “Arda Turan’ın transferi için, Paris Saint Germain hiçbir zaman gündemde olmadı.” ifadelerini de kullandı.

Sporx