SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da durumu yılan hikayesine dönen Melo konusunda Hamza Hamzaoğlu noktayı koydu. Sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalması ve Inter'in ilgisi üzerine yeni kontrat talebine olumsuz yanıt alan Melo konusunda teknik direktör Hamzaoğlu, yönetimle görüştü ve bir kez daha fikrini yineledi.

Hamza Hamzaoğlu, yaklaşık 1 aydır geleceği netleşmeyen Melo'yu kamp kadrosuna almıştı. Başarılı teknik adam, Brezilyalı'nın takımda kalmasını istedi.

“TRANSFER DE ONA BAĞLI”

Hürriyet’in haberine göre; 3.1 milyon Euro'luk yıllık alacağını getirmesi hâlinde serbest kalacak olan Melo için Galatasaray yönetimi ile görüşen Hamzaoğlu, “Melo yakın çevresine ‘gideceğim' diyor. Ancak bana bu konuda böyle bir taleple gelmedi. Kampta kendisiyle konuşacağım. Şu pozisyonda gönderecek değiliz. Önce iyi bir teklifle gelmesi lazım. Gitme şartları belliyse bunları yerine getirmeli“ diye konuştu.

Hamzaoğlu, “Orta sahaya transfer hamlesi yapmamız için Melo'nun geleceği belli olmalı. Giderse başkasını monte edebilir ya da birini alabiliriz” ifadesini kullandı.