SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE / Bahadır ÇOKİŞLER

Galatasaray’dan ayrılacağı öne sürülen Felipe Melo için hem yönetim hem de teknik heyet aynı açıklamaları yaptı. Futboldan sorumlu yönetici Cüneyt Tanman, kulübe ulaşan bir teklif olmadığını belirtti.

Hamza Hamzaoğlu ise “kalmasını istiyorum. Ona ihtiyacımız var” dedi. Fakat ınter ile flört eden Brezilyalı'dan gelen sinyaller hiç de iç açıcı değil. Tatiline devam eden tecrübeli oyuncuya ek süre verildi. Sarı-kırmızılılar 1 Temmuz'da Florya'da sezonu açacak. ancak Melo'ya direkt 5 Temmuz'daki avusturya kampına gelebileceği aktarıldı. kampın yapılacağı Dilly Hotel'de melo'nun odası bile ayrıldı.

KAFASINDA BİTİRDİ Menajerinin İtalya'da Inter'li yetkililerle görüşüp her konuda anlaştığı iddia edilen Melo ise Galatasaray'a henüz herhangi bir mesaj yollamadı.

Bunu yapmadığı gibi, gözü gibi baktığı Ferrari marka otomobilini İtalya'ya gönderdi. artık İstanbul'da yaşamak istemediği belirtilen eşi roberta da eylemleriyle olumsuz sinyaller verdi. roberta Melo'nun İstanbul'daki dişçisiyle olan tüm randevularını iptal ettiği kaydedildi.

Çocukların okulu için gereken ilk ödemenin de yapılmadığı öğrenildi. Bu gelişmeler, “Melo'nun kafasında Galatasaray bitmiş” şeklinde yorumlandı.

Yayınlanma Tarihi:09:30,