SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman’ın Van Persie planı!

Beşiktaş, Demba Ba’nın gitmesi halinde yerine almak istediği Hollandalı golcü için düğmeye bastı. Başkan Fikret Orman’ın önümüzdeki hafta transferi bitirmek için Hollanda’ya gideceği açıklandı.

Güncellenme: 09:58, 27/06/2015
Fikret Orman’ın Van Persie planı!

amkspor.com / Beşiktaş kulübü Başkanı Fikret Orman, Demba Ba'nın yerine alınması planlanan Hollandalı golcü Robin Van Persie için harekete geçti. Orman, Fenerbahçe ve Galatasaray'la da adı geçen yıldız oyuncunun transferini bitirmek için önümüzdeki hafta Hollanda'ya gidecek.

Menajerler aracılığı ile yapılan ilk görüşmede yıllık 4 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme isteyen Van Persie ile pazarlık masasına oturacak olan Orman, İstanbul'a futbolcu ile birlikte dönmeyi hedefleyecek.

MANU’DAN KOPUYOR…

Van Persie ise Manchester United'da geleceğinin olmadığını belirterek, “ayrılmak ve sürekli oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum. Çünkü gelecek yıl düzenlenecek avrupa Şampiyonası finallerinde Hollanda Milli Takımı'nın kadrosunda hazır bir şekilde yer almayı amaçlıyorum. Türkiye benim için iyi bir seçenek. Başka ülkelerden de teklif alıyorum. ailemle birlikte görüşerek bizim için en doğru kararı alacağız” ifadelerini kullandı