SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Felipe Melo’da karar anı

Galatasaray, bonservis olarak Melo’nun gelecek sezon alacağı garanti parayı, yani 3.1 milyon Euro’yu isteyecek. İtalyanlar ise işi 1.5 milyon Euro’ya bitirmek için çaba gösterecek.

Güncellenme: 09:38, 27/06/2015
Felipe Melo’da karar anı

BAHADIR ÇOKİŞLER / AMK SPOR

Sarı-kırmızılıların yaramaz çocuğu felipe Melo ile yollar ayrılacak gibi görünüyor. 2011 yazında kulübe adım attığı andan beri taraftarların sevgilisi olan Melo, çifte kupa sonrası yönetimden yeni sözleşme talep etti. Ancak Hamzaoğlu'nun talimatı üzerine buna sıcak bakılmadı. Melo da menajeri vasıtası ile kendine kulüp aramaya başladı. Mancini'nin çalıştırdığı ınter, sambacıyı kafaya taktı. Inter'li yetkililerin, Milano'da Melo'nun menajeriyle görüştükleri ve her konuda anlaştıkları iddia edildi.Top artık Galatasaray'ın ayağına geldi.

7 KUPA KAZANDI

Sarı kırmızılılar Pazartesi günü İtalya'dan gelecek misafirleri Florya'da ağırlayacak. Inter'den bonservis olarak, 32 yaşındaki orta sahanın gelecek sezon kazanacağı garanti para olan 3.1 milyon Euro istenecek. Mavi-siyalı kulübün bu rakamı yüksek bulduğu iddia ediliyor.

Inter'in işi 1.5 milyon Euro'ya bitirmeye çalışacağı ifade ediliyor. Pazarlıklardan sonuç çıkmazsa Brezilyalı yıldız Galatasaray'da kalacak. Parçalı forma ile bugüne dek 152 resmi maça çıkan sambacı, 19 gol atmayı başardı. Ayrıca sarı-kırmızılı takımla 3 lig şampiyonluğu, 2 Türkiye kupası ve 2 Süper kupa kazandı.