SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin İtalyan sportif direktörü Terraneo, Emre Belözoğlu ile yeni kontrat imzalanmayacağının sinyallerini verdi.

Fernandao’nun imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İtalyan futbol adamının Emre ile ilgili sorulara verdiği yanıtlar şu şekilde;

“Emre’yi Inter’e ben transfer ettim. Türkiye ile ilk bağlantım Emre için olmuştu ve şu anda burada çalışıyorum. Sadece Emre’yi konuşmak sözleşmesi sona eren diğer isimlere saygısızlık gibi görünüyor. Rapor olumlu olsaydı devam ederdik. Emre ile ilgili konu sanırım netlik kazandı. Bazı oyuncularla devam edeceğiz, bazılarıyla etmeyeceğiz. Hayat devam ediyor. Hala anlaşılmadıysa söyleyebileceğim başka bir şey yok”

FENERBAHÇE RESMİ AÇIKLAMA YAPTI

Spor Toto Süper Lig takımlarından Fenerbahçe’de,  Emre Belözoğlu ile yollar ayrıldı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, takımın yeni sezon planlamasında sözleşmesi yenilenmeyen kaptan Belözoğlu’na takıma verdiği emeklerden ötürü teşekkür edilerek, “Oyuncumuzla yapılan görüşmelerin ardından, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Sayın Mahmut Uslu’nun imzasıyla gönderilen mektupta, kaptanımıza Fenerbahçe’de görev yaptığı süre içerisinde kulübümüze ve camiamıza yaşattığı gurur ve başarı nedeniyle teşekkür ederiz. Kendisine bundan sonraki yaşamında ailesiyle birlikte mutlu ve başarılı günler geçirmesi dileriz” denildi.

Yayınlanma Tarihi:11:12,