SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a fırtına bek!

Siyah-beyazlılar hızıyla baş döndüren Luis Pedro Cavanda için Lazio Kulübü’nün kapısını çaldı. Bonservis için 2 milyon Euro’yu gözden çıkaran yöneticiler futbolcuyla da temasa geçtiler ve 4 yıllık sözleşme önerdiler.

Güncellenme: 09:51, 27/06/2015
Beşiktaş’a fırtına bek!

amkspor.com /  Beşiktaş, transfer arayışlarında bu kez rotasını İtalya'ya çevirdi. Teknik direktör Şenol Güneş'in istediği özelliklerdeki bir sağ bek için uzun süredir araştırma yapan yöneticiler, Lazio takımında oynayan Luis Pedro Cavanda'da da karar kıldılar.

25 yaşındaki futbolcu için 2 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkaran yönetimin İtalyan kulübüyle ilk görüşmeyi yaptığı da öğrenildi. 2018'e kadar sözleşmesi bulunan Cavanda'ya ise 4 yıllık anlaşma önerisi yapıldı.

GÜNEŞ ONAY VERDİ

Siyah beyazlı yönetim Cavanda ile ilgili de teknik direktör Şenol Güneş'e bilgi verdi. Güneş'in de maç kasetlerini izledikten sonra transferi onayladığı ifade edildi. angola doğumlu olan, 21 yaşına kadar Belçika'nın genç milli takımlarında forma giyen Cavanda, daha sonra İtalya'yı tercih etti. 2007'den bu yana Lazio'nun kadrosunda yer alan Cavanda, özellikle hızıyla dikkat çekiyor. Cavanda sağ bekin yanı sıra sol bekte de görev yapabiliyor.

Yayınlanma Tarihi:09:49,