SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

TFF seçimleri için gittiği Ankara'da yeşil beyazlı kulübün başkanı Recep Bölükbaşı ile transfer pazarlığı yapan başkan Aziz Yıldırım, “Bu parayı bir daha bulamazsınız” dedi.

Fenerbahçe transferde durmak bilmiyor. Sportif direktör Guiliano Terraneo'nun göreve gelmesinin ardından yerli ve yabancı oyuncu pazarına giren sarılacivertliler, Şampiyonlar Ligi'ne katılacak kadroyu kurmak için yoğun çaba harcıyor. Terraneo yurt dışında sıkı pazarlıklar yaparken, Başkan Aziz Yıldırım da yerli avını sürdürüyor.

“BİR DAHA BULAMAZSIN”

Önceki gün Ankara'da yapılan TFF Başkanlık seçiminde Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile bir araya gelen Aziz Yıldırım, genç oyuncu Ozan Tufan için resmi teklifini sundu. Yıldırım, sohbet şeklinde geçen transfer pazarlığında 10 milyon bonservis bedeli istenen Ozan için 7 milyonluk teklif yaptı ve “Bu parayı bir daha bulamazsın” dedi.

YÖNETİM KARAR VERECEK

Geçtiğimiz yıl Bursaspor'a kiralık oynayan Samuel Holmen'i de takas olarak önerek Yıldırım'ın teklifini gülümseyerek karşılayan Bölükbaşı, konuyu yönetime taşıyacağını ve daha sonra cevap vereceğini söyledi. Geçen yılki kadrodan bir çok oyuncuyu kaybeden Bursaspor'da Ozan için nasıl bir karar çıkacağı merakla bekleniyor.