SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyon Galatasaray, transferde taraftarının istediği bombaları henüz patlatamadı. ama yöneticiler pazartesi gününden itibaren yıldız transferlerini tek tek açıklayacaklarını müjdeledi. Başkan dursun Özbek'in, “3 transfer yapacağız” demesiyle heyecanlanan sarı-kırmızılı taraftarlar geri sayıma başladı. yöneticilerin daha önce temasta olduğu ve resmi tekliflerde bulunduğu Podolski, Valbuena ve Doria için kulüplerinden haber bekleniyor.

Arsenal Podolski'den kurtulmak isterken Botafogolu Doria'nın henüz 21 yaşında olması hem Hamza Hoca'yı hem de yönetimi heyecanlandırıyor.

VALBUENA İÇİN KİRALAMA YÖNTEMİ

Transferde şu ana kadar sadece Bilal'e imza attıran Cimbom'un diğer gözdesi ise Valbuena oldu. Dinamo Moskova'nın Uefa tarafından mali kriterlere uymadığını gerekçe göstererek men edilmesi Fransız oyuncunun Galatasaray'a gelmek istemesi kolaylaştırdı. sarı-kırmızılı takımın bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olması, takımlarında mutsuz olan yıldız oyuncuların gelmesinde etkin rol oynayacak. Galatasaray yönetimi hem Podolski için hem de Valbuena için kiralama yolunu deneyecek. Ancak Doria'nın bonservisini istiyor. Başkan Özbek'in transfer için kaynak aradığı ve sponsor firmalar ile görüştüğü öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:08:42,