SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisar, Bilal’in yerine isim arıyor

Teknik direktör Arslan, 7-8 futbolcu transfer edeceklerini, Galatasaray'a giden Bilal Kısa'nın yerine ise 2 futbolcu ile görüştüklerini açıkladı.

Güncellenme: 22:07, 26/06/2015
Akhisar, Bilal’in yerine isim arıyor

Spor Toto Süper Lig takımlarından Akhisar Belediyespor’un teknik direktörü Cihat Arslan, mevcut kadroyu 7-8 oyuncuyla güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Arslan, Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Şubesi üyelerinin ziyaretinde, geçmişte formasını da giydiği Akhisar Belediyespor’da başarılı olacağına inandığını belirtti.

Yeni sezonda güçlü bir takım kurmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Arslan, “Mevcut kadroyu, 7-8 oyuncu ile güçlendirmeyi düşünüyoruz. Bazı oyuncular ile temas halindeyiz. Bu sezon, yabancı oyuncu sınırlamasının kalkması nedeniyle bütün takımlar için çok zorlu bir sezon olacak. Biz de bu zorlu sezondan başarıyla çıkmak için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

Arslan, Bilal Kısa’nın Galatasaray ile anlaşmasının kendilerini üzdüğünü dile getirerek, “Bilal Kısa’nın önümüzdeki sezon da bizimle olmasını isterdik ama o Galatasaray’ı tercih etti. Umuyoruz ki, başarılı olur. Bilal Kısa’nın yerini doldurmak için 2 futbolcu ile görüşme halindeyiz” ifadelerini kullandı.

Cihat Arslan, ziyaret sırasında, forma giydiği 1989-1990 sezonunda Akhisar Belediyespor’da başkanlık yapan Halil İbrahim Doğan’a sarılıp, eski başkanının elini öptü.