SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orhan Gülle ve Erkan Kaş dışında transferde henüz somut bir adım atamayan Sivasspor'da yönetim kaynak temin edebilmek için takımın yıldız ismi Aatif'a gelecek teklifleri değerlendireceklerini duyurmuştu. Bu kapsamda Galatasaray'ın listesine giren ve bir süredir Sarı-Kırmızılı takımın gündeminde yer alan Faslı futbolcunun talipleri artmaya başladı.

Edinilen bilgiye göre 28 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna katmak isteyenler arasında Yunanistan'ın son şampiyonu Olympiakos da var. Yunan devi yöneticilerinin menacerler aracılığıyla Sivasspor'la temasa geçtiği ve bu oyuncu için 3 milyon Euro'luk bir teklifte bulunduğu öğrenildi. Daha önce Katar'dan gelen bir takımın yetkililerinden 8 milyon Euro isteyen Sivasspor'un ise yanıt olarak, Olympiakos'a, “5 milyon Euro'nun altına oyuncumuzu satmayı düşünmüyoruz” yanıtı verdiği öğrenildi.

PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

İki takım arasındaki pazarlıkların kıran kırana bir şekilde sürdüğü, Yunanlar'ın, Aatif'i kadroya katmak için tüm şartları zorlayacakları da gelen haberler arasında. Yiğidolar'ın 2017'de sözleşmesi bitecek olan başarılı futbolcuyu kesin olarak satmak istediği belirtiliyor.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:12:56,