SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE / İrfan YİRMİBEŞ

Şimdiye kadar yılda 2.5 milyon Euro kazanan tecrübeli oyuncu kabul ederse 1+1 yıllık imza atacak. Kaptan oynadığı her maç için 50 bin Euro kazanacak.

OYNADIKÇA PARA KAZANACAK YENİ teknik direktör Vitor Pereira'nın göreve gelmesinin ardından kadroda yeniden yapılanmaya giren ve sözleşmesi biten birçok oyuncusuyla yollarını ayıran Fenerbahçe yönetimi, kaptan Emre Belözoğlu'na tarihi bir teklifte bulundu. Daha önceki sözleşme doğrultusunda yılda 2.5 milyon Euro kazanan Emre'ye bu kez garanti para verilmeyecek. Anlaşma sağlanırsa Emre Belözoğlu oynadığı maçta 50 bin Euro kazanacak.

SON TERCİHİ F.BAHÇE OLDU Türk futbolunun kariyeri en yüksek oyuncularından biri olarak bilinen kaptanın bu teklifi kabul edip etmeyeceği bugün netlik kazanacak. Tatil döneminde bir Amerikan kulübünden transfer teklifi almasına rağmen futbolu Fenerbahçe'de bırakmayı düşünen tecrübeli oyuncuya maç başına 50 bin Euro önerildi. Emre Belözoğlu 20 resmi maçta forma giydiği takdirde en az 1 milyon Euro'nun sahibi olacak. Maç sayısı arttıkça geliri de yükselecek.