SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu masal burada bitmedi

25 Haziran 2015

Sırbistan maçına kadar turnuvanın açık ara en iyi savunma yapan takımıydık. Bu şekilde de karşılaşmaya başladık ama 3. çeyrekte her şey adeta tersine döndü. Oyuncularımıza resmen ‘kal' geldi. Top kayıpları yaptık, içeri penetre edenlere engel olamadık. Bunların yanında sayı da atamadık. Hal böyle olunca kaybetmek de kaçınılmaz hale geldi.

Kadın Basketbol Milli Takımımız bize bir kez daha gösterdi ki; başarı günlük değildir, başarı istikrar ister, başarı devamlılık ister…

Kadın basketbolumuz altın çağını yaşıyor. Bunu hem kulüp takımlarımız ortaya koyuyor hem de bundan önceki son iki turnuvada kürsüye çıkan, bu organizasyonda da çeyrek finale kadar yükselen milli takımımız gösterdi.

Kimse kalkıp da elenmemizin üzerine ‘başarısızlık' yorumları yapmasın. Evet belki biraz sakin oynasak şu anda yarı finaldeki maçımıza odaklanmış olacaktık ama Ekrem Memnun ve öğrencileri bize yaşattıklarıyla bir teşekkürü hak ettiler.

Kürsüye çıkamamış olsak da bu takım bize heyecan veriyor, bu takım bize umut veriyor. Biz size inanıyoruz daha güzel günler göreceğiz.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek