SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Gökçek ve Ali Dürüst de listede

Galatasaray Eski Yöneticisi Ali Dürüst Yıldırım Demirören'in Yönetim Kurulu listesinde... Ayrıca Melih Gökçek'in oğlu Ahmet Gökçek de bu listede yer alıyor.

Güncellenme: 16:31, 25/06/2015
Ahmet Gökçek ve Ali Dürüst de listede

Ankara’da yapılan TFF Olağan Genel Kurulu’nda sürprizler peş peşe geldi. Haluk Ulusoy için imza toplamasına rağmen dün taraf değiştirip Yıldırım Demirören’in listesine giren Can Çobanoğlu, bu sabah kadro dışı kaldı! Demirören, Çobanoğlu’nun yerine Ali Dürüst’ü listeye aldı.

AHMET GÖKÇEK DE DEMİRÖREN’İN LİSTESİNE GİRDİ Demirören’in üçüncü sürprizi ise Ahmet Gökçek oldu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Ahmet Gökçek, Demirören’in yönetim kurulu listesine girdi. Bu arada Yıldırım Demirören, TFF Yönetim Kurulu yapısında değişikliğe gidip, 2 olan Başkanvekili sayısını 4’e çıkardı.

YILDIRIM DEMİRÖREN’İN LİSTESİ Başkanvekilleri: Hüsnü Güreli, Servet Yardımcı, Ali Dürüst, Nihat Özdemir. Yönetim kurulu: Erhan Kamışlı, Kaan Terzioğlu, Mustafa Çağlar, Ahmet Gökçek, Cengiz Zülfikaroğlu, Ali Düşmez, Arif Koşar, İbrahim Usta, Yaşar Aşçıoğlu.

Yayınlanma Tarihi:11:47,