SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tanman’dan taraftara transfer mesajı!

Galatasaray'ın futboldan sorumlu yöneticisi Cüneyt Tanman, “Henüz 21 gün önce sezonu çifte kupayla kapatmış bir takımız. zaten kaliteli olan kadromuzu önemli isimlerle güçlendireceğiz. taraftarımız bize güvensin ve sabırlı olsun” dedi

Güncellenme: 08:34, 24/06/2015
Tanman’dan taraftara transfer mesajı!

amkspor.com / Bahadır Çokişler

Müthiş bir sezon geçiren ve iki kulvarda birden şampiyon olan Galatasaray'da taraftarın keyfi çabuk kaçtı.

Sarı-kırmızılılar yönetimi transferde çok geride kaldıkları gerekçesiyle eleştiriyor. Dursun Özbek'in futbol şubesini emanet ettiği Cüneyt Tanman ise sadece sabır istedi. AMK'ya konuşan deneyimli yönetici, “Henüz 21 gün önce sezonu çifte kupayla kapatmış bir takımız. Önemli oyunculara sahibiz. İskeletimiz gayet iyi. Bu kadroya akılcı olarak destek verecek isimler ekleyeceğiz. Kulübemizi zenginleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Tanman, “Taraftarımız bize güvensin ve sabır göstersin. Hiç şüphe duymasınlar. Galatasaray, oyuna girdiği zaman skora etki edecek oyuncular alacak. Sorunlu gözüken her mevkiye çözüm getireceğiz. Paniğe gerek yok. Gece gündüz Galatasaray için kafa yoruyoruz. Laf olsun diye değil, takıma güç katacak transferler hedefliyoruz. Şampiyon kadro yeni sezona güçlenerek girecek” dedi. Tanman, çalışmalarda Hamza Hamzaoğlu'nun direktifleri doğrultusunda ilerlediklerini de yineledi.