SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Melo’dan vazgeçmiyorlar

İtalya’dan gelen son iddialara göre Mancini ve Inter Sportif Direktörü Pierre Ausilio, Milano’da Melo’nun menajeri ile görüştü. Aslan’a 4 milyon Euro’luk teklif yapılacak.

Güncellenme: 08:51, 24/06/2015
Melo’dan vazgeçmiyorlar

amkspor.com / Bahadır Çokişler

Galatasaray’ın orta sahadaki dinamosu Felipe melo'nun geleceği hala belli olmadı. Ne Brezilyalı yıldızdan ne de yönetimden net bir açıklama gelmiyor.

Teknik patron Hamzaoğlu ise “Melo'nun kalmasını istiyorum. ancak burası Galatasaray. Herkesin yeri dolar” diyor. Brezilyalı yıldızı Inter'in çok istediği artık sır değil. İtalyan ekibi monaco'nun ön liberosu Kondogbia'yı aldığı halde orta sahaya bir transfer daha yapmak istiyor.

Cimbom'un eski hocası Roberto Mancini'nin gözdesinin de melo olduğu biliniyor.

TOP ARTIK MELO’DA

Edinilen son bilgilere göre Mancini, Inter'in sportif direktörü Pierre Ausilio ile beraber Milano'da Melo'nun menajeri ile görüştü. Sambacının temsilcisi, Melo'nun bu tekliften dolayı onur duyduğunu ancak Galatasaray ile kontratının devam ettiğini hatırlattı. Bunun üzerine İtalyanlar yol haritalarını çizdi.

Melo için birkaç gün içinde sarı-kırmızılı ekibe resmi teklif yapılacak. Galatasaray'a tam 4 milyon Euro bonservis bedeli önerilecek. Bu noktadan sonra her şey melo'nun vereceği karara göre şekillenecek.