SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor’un kulüp başkanı Hakan Yılmaz, bir yandan transfer diğer yandan kamp hazırlıkları yaptıklarını, kırmızı-mavili futbolcuların da 28 Haziran’da Karabük’te toplanacağını bildirdi.

Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Hüseyin Kalpar’ın görüşleri doğrultusunda hem iç hem de dış transferde çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Kırmızı-mavili kulübün 4 Temmuz’da olağanüstü genel kurulunun olduğunu hatırlatan Yılmaz, “Her ne olursa olsun, çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bir yandan transfer diğer yandan da kamp hazırlıklarını yapıyoruz” diye konuştu.

Futbol takımının 28 Haziran’da toplanacağını kaydeden Yılmaz, “1-15 Temmuz’da Gerede’de birinci kamp programı uygulanacak. Bu kampın ardından 5 günlük izin olacak ve 20 Temmuz-3 Ağustos’ta Afyon’da ikinci kamp programı uygulanacak. İkinci kampta bazı takımlarla hazırlık maçları yapılacak” şeklinde konuştu.

Hakan Yılmaz, Kardemir Karabükspor’un Spor Toto Süper Lig’e yeniden yükselmesi için ne gerekiyorsa yapılacağını sözlerine ekledi.