SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / Ersun Yanal için Trabzonspor defteri kapandı kapanıyor. Transferde yaşanan yetki tartışmaları ve listelerin çakışması başta olmak üzere sportif direktör Süleyman Hurma ile yaşanan kriz yüzünden teknik direktör değişimi yaşanacak.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da Hurma'dan yana saf tuttuğu ve danışmanı Serhat Altıncı'nın da Yanal'ı istemediği öğrenildi.

Camia da özel hayatı nedeniyle zaten Yanal'a sıcak bakmıyor.

BAŞKAN YABANCI BAKTIRIYOR

Hoca konusunda B planı çoktan hazır… Kayserispor'da Hurma'nın birlikte çalıştığı ve yakın dostu olan Şota Arveladze en güçlü aday. Hatta Şota ile görüşüldüğü ve Gürcü teknik adamın yönetime, “Göreve hazırım. Benden yana sorun yok. Ancak takımın bir hocası varken transfer dahil herhangi bir çalışmaya başlamam doğru olmaz” dediği öğrenildi. Kısacası Yanal'ın durumu resmiyet kazanınca Şota hemen göreve gelecek.

EGEMEN’E YEŞİL IŞIK

3 sezon Trabzonspor'da oynadıktan sonra önce Beşiktaş'a ardından da Fenerbahçe'ye transfer olan Egemen Korkmaz'ın bonservisi elinde. Savunmaya tecrübeli bir stoper arayan bordo-mavililerde, Egemen ismi gündeme geldi. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Egemen'in yeniden dönmesine sıcak baktığı öğrenildi.