SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’da ‘sahibinden kiralık’

Kurallar gereği kadroyu 28 kişiye indirmek zorunda olan Hamzaoğlu, birçok futbolcunun kiralanması için talimat verdi. Ancak başarılı hoca özellikle gençlerin oynayabilecekleri takımlara gitmesini istiyor.

Güncellenme: 08:13, 23/06/2015
G.Saray’da ‘sahibinden kiralık’

amkspor.com / Bahadır Çokişler

Sarı-kırmızılılar sezonu çifte kupayla kapattı. Ancak Cimbom transfer konusunda şu ana kadar taraftarını büyük hayal kırıklığına uğrattı. Ezeli rakip Fenerbahçe gaza basarken, Galatasaray'da beklenen bombalar bir türlü patlamadı.

Aslan transfer yapamasa da fazlalıklardan kurtulma yolunda harekete geçiyor. TFF'nin belirlediği 28 rakamını uygun bulan ve şişik bir kadroyla yola devam etmeyi kesinlikle istemeyen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, yönetime gerekli talimatı verdi. Sarı-kırmızılılar, birçok futbolcuyu kiralık olarak gönderecek.

YEKTA’NIN KREDİSİ BİTTİ Bu isimler Yekta Kurtuluş, Umut Gündoğan, Kaan Baysal, Oğuzhan Kayar, Lucas Ontivero, Birhan Vatansever, Emre Can Coşkun, Berk Yıldız ve Furkan Özçal…

Teklif alan yollanacak fakat Hamzaoğlu özellikle genç oyuncuların oynayıp kendilerini geliştirebilecekleri takımlara gitmelerini istiyor.

Kiradan geri dönen Amrabat, Sercan ve Dany ise Avusturya kampına götürülecek. Hamzaoğlu öğrencilerine son bir şans daha verecek. Beklediğini bulamazsa bu üçlüyle de yollar ayrılacak.

Screenshot_2

Yayınlanma Tarihi:08:12,