SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Çilek’ olmadı, ‘Vişne’ geliyor!

Galatasaray, “Çilek” transferinibir türlü yapamadı ama adı İngilizce “Vişne” demek olan Chery’i gündemine aldı. Hollandalı futbolcunun da “Gelirim” diye haber verdiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 08:05, 23/06/2015
‘Çilek’ olmadı, ‘Vişne’ geliyor!

amkspor.com  / Galatasaray, transfer çalışmalarını aralıksız sürdürürken, taraftarların beklediği dünyaca ünlü yıldız anlamına gelen Drogba, sneijder gibi bir yıldız oyuncuyu henüz kadrosuna katamadı.

Ama yönetimin soyadı “Vişne” anlamına gelen Hollandalı Tjarron Chery'e talip olduğu ortaya çıktı. Hollandalı'nın Groningen takımında forma giyen 27 yaşındaki futbolcu özellikle geçen sezon büyük patlama yaptı.

CHery orta sahada forma giyiyor ve hem sağda, hem de solda görev yapabiliyor. en büyük özelliği de son vuruşları. sarı-kırmızılı yöneticilerin ilk teklifine olumlu yanıt veren Hollandalı futbolcu “Kulübümle anlaşmanız halinde Wesley sneijder'ın oynadığı Galatasaray'da onunla birlikte yer almaktan gurur duyarım” diye konuştu.

yöneticilerin önümüzdeki günler içinde Hollanda'ya giderek bu futbolcunun transferini bitirmeye çalışacakları ileri sürüldü.

Yayınlanma Tarihi:08:02,