SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kara Kartal’da çifte ayrılık

Yeni sezon kamp çalışmalarının ilk etabını Almanya'nın Bielefeld şehrinde yapacak olan Beşiktaş'ta kamp kadrosunda olmayacak isimler de belirlendi.

Güncellenme: 14:40, 22/06/2015
Kara Kartal’da çifte ayrılık

İlk olarak İbrahim Toraman’a kamp kadrosunda olmayacağı ve kendine kulüp bulabileceği tebliğ edilmişti. Teknik direktör Şenol Güneş, geçen sezonu kiralık olarak Başakşehir ve Eskişehirspor’da geçiren Sezer Öztürk ile Gaziantepspor’da geçiren Gökhan Süzen’i kamp kadrosuna dahil etmedi.

Böylece Slaven Bilic tarafından 2 sezon önce kadro dışı bırakıldıktan sonra hiç affedilmeyen İbrahim Toraman, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen’e Şenol Güneş tarafından da Beşiktaş’ın kapıları tamamen kapandı.

Her iki futbolcunun da Beşiktaş ile bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sezer ve Gökhan Süzen’den kendilerine kulüp bulmaları ve gereken kolaylığın sağlanacağı tebliğ edilirken takımda kalmak istemeleri durumunda çalışmalarını yalnız olarak sürdürecek. Geçen sezonu Eskişehirspor’da kiralık olarak geçiren bir diğer futbolcu Ömer Şişmanoğlu ise kamp kadrosuna dahil edildi. Şenol Güneş ve teknik ekip sağlık kontrolünden geçti. Bu arada teknik direktör Şenol Güneş ve ekibi sezon öncesi rutin sağlık kontrolünden geçti. Şenol Güneş ve teknik heyetin detaylı kan tetkikleri yapıldıktan sonra, ortopedi, iç hastalıkları, göz kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayeneleri gerçekleşti. Sağlık kontrolleri; akciğer ve kardiyak testlerinin yapılmasıyla tamamlandı.

Yayınlanma Tarihi:14:28,