SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adanaspor toplu nikah tazeledi

Turuncu-beyazlılar, iç transferde 4 oyuncuyla yeniden anlaştı. Teknik direktör Arın, "Dış transferde üç Brezilyalı futbolcuyla görüşüyoruz. Protokol yaptık, sadece imzalar atılacak" dedi.

Güncellenme: 14:11, 22/06/2015
Adanaspor toplu nikah tazeledi

PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor’da iç transferde Mustafa Samican Keskin, Cem Özdemir, Hayrullah Mert Akyüz ve Yiğitcan Gölboyu’yla sözleşme yenilendi.

Açıklamalarda bulunan teknik direktör Eyüp Arın, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “İç transferde Mustafa Samican Keskin, Cem Özdemir, Hayrullah Mert Akyüz ve Yiğitcan Gölboyu ile sözleşme yeniledik. Arkadaşlarımızın takıma katkısının süreceğine inanıyorum” dedi.

Yeni sezon planlaması kapsamında bu hafta bazı futbolcuları denemek için Adana’ya çağırdıklarını anlatan Arın, “Takım olarak ilk antrenmanımızı 29 Haziran’da Adana’da yapacağız. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Dış transferde de görüşmelerimiz devam ediyor. Üç Brezilyalı futbolcuyla görüşüyoruz. Protokol yaptık, sadece imzalar atılacak” diye konuştu.

Arın, yeni sezonda taraftarları mutlu etmek istediklerini aktararak, “Taraftarın isteğine cevap vermek durumundayız. Sürdürülebilir başarı istiyoruz. Hem genç futbolcu yetiştirmek hem de başarı elde etmek amacındayız. Yeni sezona bu düşünce ile yola çıkacağız” diyerek sözlerini tamamladı.