SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taşkın’dan Manisalılara sitem

Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, geçen sezon kulübün başarılı olması için uğraş verdiğini ancak beklediği desteği alamadığını söyledi.

Güncellenme: 15:05, 19/06/2015
Taşkın’dan Manisalılara sitem

PTT 1. Lig’den Spor Toto 2. Lig’e düşen Manisaspor’da teknik direktör Taner Taşkın, gazetecilere yaptığı açıklamada Manisalıların takıma yeteri kadar sahip çıkmamasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Kendisinin de Manisalı olduğunu, “kurnaz” teknik direktörler gibi davranmadığını, kötü zamanda takımı bırakıp gitmediğini anlatan Taşkın, “Manisalı olmasaydım bu kulüpte bu kadar dayanamazdım” diye konuştu. Kulübün başarısı için çaba sarf ettiğini, ancak beklenilen desteği göremediklerini ifade eden Taşkın, şöyle devam etti:

“Bir alt lige düşmüş olmamızdan dolayı çok üzgünüm. Geçen sezon bize beklenilen destek verilmedi. Eğer verilseydi, bugün PTT 1. Lig’de devam ediyorduk. Şimdi geçmişe değil geleceğe bakmalıyız. Manisaspor olarak bu sezon Spor Toto 2. Lig’de misafir takım olarak oynamak istiyoruz. Bu hedef içerisinde çalışma yapıyoruz. Yönetim kuruluna bu ilin yöneticileri biraz destek vermeli.”

Taşkın, başarı için eldeki mevcut takım kadrosunun korunması ve gereken takviyelerin yapılmasının da şart olduğunu sözlerine ekledi.