SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüp başkan yardımcısı açıklamalarda bulunan Sertaç Güneş, başantrenör Ahmet Kandemir’in verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Daha önce iç transferde Ramel Smooth Bradley’in sözleşmesini uzattıklarını, Nijaryalı Jeleel Akindele ve ABD’li Tony Crocker ile anlaşma imzaladıklarını ifade eden Güneş, “Son olarak Litvanyalı Deividas Dulyks ile anlaştık. Geçtiğimiz sezonu İtalya Basketbol Ligi’nde, normal sezonu ikinci tamamlayan Reyer Venezia’nın kadrosunda yer aldı. Çok iyi bir ismi kadromuza kattık. Kendisiyle bir yıllık sözleşme imzaladık” dedi.

Güneş, yabancı transferlerinin hepsinin son derece kaliteli ve iyi oyuncular olduğunu vurgulayarak, “Kadromuza kattığımız isimler son derece kaliteli ve iyi oyuncular. Yeşilgiresun Belediyespor’un gücüne güç katacaklarına inanıyoruz. İki yabancı alma Yeşilgiresun Belediyesporhakkımız daha var. Şu anda araştırmalarımız sürüyor. Kısa zamanda bu transferi de gerçekleştirerek yabancı oyuncu haklarımızı kullanmış olacağız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:23,