SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de 5 ayrılık birden…

Fenerbahçe Kulübü, Pierre Webo, Selçuk Şahin, Egemen Korkmaz, Mert Günok ve Bekir İrtegün ile yolların ayrıldığını resmen açıkladı.

Güncellenme: 18:09, 18/06/2015
Fenerbahçe’de 5 ayrılık birden…

Fenerbahçe, Pierre Webo, Selçuk Şahin, Mert Günok, Egemen Korkmaz ve Bekir İrtegün ile yeni sözleşme imzalanmayacağını açıkladı.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; Kulübümüz, futbol takımımızın 2015 – 2016 sezonu planlaması kapsamında sözleşmesi yenilenmeyen oyuncularımız Pierre Webo, Selçuk Şahin, Mert Günok, Bekir İrtegün ve Egemen Korkmaz'a, takımımıza vermiş oldukları emekten ötürü birer teşekkür mektubu iletti.

Bu oyuncular ile yapılan görüşmelerin ardından, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Sayın Mahmut Uslu'nun imzasıyla gönderilen mektuplarda oyuncularımıza, Fenerbahçe'de görev yaptıkları süre içerisinde kulübümüze ve camiamıza yaşattıkları gurur ve başarı nedeniyle teşekkür edilirken, kendilerine bundan sonraki yaşamlarında aileleriyle birlikte mutlu ve başarılı günler geçirmeleri dilendi.

BEKİR’DEN VEDA MESAJI!

İşte Bekir’in veda mesajı:

CHyPBi6UEAAZ-JQ

 

Yayınlanma Tarihi:16:16,