SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç Fenerbahçe’ye döndü

Bir sonraki kongrede Fenerbahçe Başkanlığı'na aday olacağını açıklayan Ali Koç, 3 yıl aradan sonra sarı lacivertli kulübe döndü. Koç, Fenerbahçe Koleji Yönetim Kurulu Başkanlığı'na getirildi.

Güncellenme: 13:10, 17/06/2015
Ali Koç Fenerbahçe’ye döndü

Fenerbahçe’de, Aziz Yıldırım başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, dün akşam toplanarak görev dağılımı yaptı.

Başkanvekilliği görevini üstlenerek kulüpte 2. adam konumuna gelen Mithat Yenigün, Fenerbahçe Futbol A.Ş.’de de yönetim kurulu üyesi oldu.

Mahmut Uslu, ‘Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü” görevlerinin yanına, Fenerbahçe Futbol A.Ş. Başkanvekili ve İcra Kurulu Üyesi ile Fenerium Başkanvekiliği ve Murahhas Üye unvanlarını ekledi.

FIRAT VE BALABAN’A KRİTİK GÖREVLER Yönetim kurulunun yeni isimlerinden Önder Fırat, yönetim kurulunda Asbaşkan, Fenerbahçe Futbol A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Fenerium’da Üye olarak görev yapacak. Bir başka yeni isim Ozan Balaban da, yönetim kurulundaki Asbaşkanlık görevinin yanı sıra, Fenerbahçe Futbol A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi, Fenerium’da Üye olarak çalışacak.

ALİ KOÇ “BAŞKANLIĞA ADAY OLACAĞIM” DEMİŞTİ Son kongrede yaptığı konuşmada, “Bir sonraki seçimde başkanlık için elimizi taşın altına koymamız gerektiğine inanıyorum” diyerek sarı lacivertli camiayı heyecanlandıran Ali Koç, yeni yapılanmada önemli bir görev üstlendi. Ali Koç, başkan Aziz Yıldırım’ın büyük önem verdiği Fenerbahçe Koleji’nde Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Fenerbahçe Kulübü’ndeki yeni yapılanma şöyle oluştu:

FENERBAHÇE YÖNETİM KURULU Aziz Yıldırım – Başkan Mithat Yenigün – Başkanvekili (1 Milyon Üye proje ve dernekler sorumlusu) Mahmut Uslu – Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Nihat Özbağı – Asbaşkan (Yatırım, projeler ve gayrimenkuller sorumlusu) Ömer Temelli – Asbaşkan İlhan Ekşioğlu – Muhasip üye Ender Alkaya – Asbaşkan (Finansal ve idari yapılandırma sorumlusu) Ali Yıldırım – Asbaşkan Murat Özaydınlı – Asbaşkan (Fenerium sorumlusu) Şekip Mosturoğlu – Asbaşkan (Hukuk ve dış ilişkiler sorumlusu) İsfendiyar Zülfikari – Asbaşkan (Spor şubeleri sorumlusu) Önder Fırat – Asbaşkan (Reklam pazarlama ve kaynak yaratma) Erhan Türkoğlu – Asbaşkan (Hukuk işleri sorumlusu) Ozan Balaban – Asbaşkan (Fenerium ve dış ilişkiler, basketbol şube sorumlusu) Tahir Sarıoğlu – Asbaşkan (Eğitim tesisleri sorumlusu)

YEDEK ÜYELER Hakan Dinçay – Voleybol şube sorumlusu Selim Kosif – Reklam-pazarlama sorumlu yardımcısı Metin Doğan – Stad sorumlusu Mustafa Serdar Erkan – Sağlık hizmetleri sorumlusu Selim Sapan – Voleybol şube sorumlu yardımcısı Ali Cenk Başak – Stad ve tesisler sorumlu yardımcısı Barış Altuğ Aydil – Eğitim tesisleri sorumlu yardımcısı

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. Aziz Yıldırım – Yönetim kurulu başkanı Mahmut Uslu – Yönetim kurulu başkanvekili ve icra kurulu üyesi Önder Fırat – Yönetim kurulu üyesi Ozan Balaban – Yönetim kurulu üyesi Tahir Sarıoğlu – Yönetim kurulu üyesi Mithat Yenigün – Yönetim kurulu üyesi Nihat Özbağı – Yönetim kurulu üyesi Vefa Küçük – Bağımsız üye Ali İhsan Karacan – Bağımsız üye

FENERBAHÇE KOLEJİ Ali Koç – Yönetim kurulu başkanı Adnan Ersan – Kurucu temsilci Ömer Temelli – Yönetim kurulu üyesi Ahmet Özokur – Yönetim kurulu üyesi Ozan Balaban – Yönetim kurulu üyesi

FENERİUM Aziz Yıldırım – Başkan Mahmut Uslu – Başkanvekili ve murahhas üye Ozan Balaban – Üye Selim Kosif – Üye İsfendiyar Zülfikari – Üye Hakan Dinçay – Üye Erhan Türkoğlu – Üye