SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Van Persie ve Huntelaar için açıklama!

Van Persie ve Huntelaar için açıklama!

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman, transferle ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman, Hollandalı futbolcular Robin Van Persie ve Klaas Jan Huntelaar’ın transfer gündemlerinde olmadığını söyledi.

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan’ın Çırağan Sarayı’nda yapılan düğün törenine katılan Tanman, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Tanman, Van Persie ve Huntelaar ile ilgili çıkan transfer iddialarına değinerek, “Bunları yazıyorlar ama Galatasaray’ın şu an için ilgi alanında olmayan oyuncular. Şu anda başka oyuncularla ilgileniyoruz. Onlarla ilgili girişimler yapılıyor ama bu saydığınız isimler şu an için gündemimizde yok” diye konuştu.

Transfer gündemlerinde olan isimlerle ilgili açıklama yapmaktan kaçınan Tanman, sözleşmeleri sona eren sabri Sarıoğlu ve Aydın Yılmaz ile ilgili değerlendirmede bulunacaklarını ifade etti.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile sürekli bir arada bulunduklarını anlatan Cüneyt Tanman, “Tesislerde olduğu sürece zaten hep beraberiz. Geçmiş yıllar ile ilgili raporları vardı. Onları paylaştık. Onlara göre bir yol haritası çiziyoruz” ifadelerini kullandı.

Tanman, hayatını Cemre Kardeş ile birleştiren futbolcuları Selçuk İnan’a da mutluluklar diledi.