SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor Arjantinli forveti duyurdu

Eskişehirspor Basın Sözcüsü İbrahim Eldem, transfer acele etmeyeceklerini söylerken, Arjantinli forvet transfer ettiklerini açıkladı.

Güncellenme: 17:40, 16/06/2015
Eskişehirspor Arjantinli forveti duyurdu

Eskişehirspor Kulübü İdari Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü İbrahim Eldem, “Transfer konusunda zamanımız çok. Eskişehirspor’a yakışan mali disiplin içinde transfer yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Eldem, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, transferle ilgili sorular üzerine, Arjantinli forvet Matias Defederico ile sözleşme imzalayacaklarını söyledi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü dile getiren Eldem, “Bu konuyla ilgili kimsenin bir şüphesi olmasın. Geçmiş dönemde bizde kiralık olarak oynayan futbolcularla da ilgili temasımız sürüyor” ifadelerini kullandı.

31 Mayıs’ta yapılan 51. Olağanüstü Kongre’nin şenlik havasında geçmesinde emeği bulunanlara de teşekkür eden İbrahim Eldem, şunları söyledi:

“Eskişehirspor’u, kuruluşunun 50. yılında büyük hedeflere birlik ve beraberlik içinde tüm camiayı kucaklayarak taşımaya çalışacağız. Eskişehirspor Taraftarlar Birliği’nin yaptığı organizasyonlarla gururlandık. Büyük Eskişehirspor yolunda taraftarlarımızla omuz omuza yaptığımız etkinlikler başarılı olmuştur. Bu konuda tüm taraftarlarımızı kutluyoruz. Eskişehirspor yönetiminin 50. yılla ilgili yapacağı etkinlikler eylül ayından itibaren devam edecek.”

Yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaptı

Eskişehirspor’da Mesut Hoşcan başkanlığındaki yeni yönetim kurulu da görev dağılımı yaptı.

Yönetim kurulunda görev dağılımı şöyle:

Başkan vekili Ahmet Yalçın, başkan yardımcısı Serkan Gülel, genel sekreter Ali İhsan Demirhan, idari asbaşkanı ve basın sözcüsü İbrahim Eldem, teknik asbaşkan Bahadır Ünalan, mali asbaşkan Bilge Kosbatur, altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyeleri Mehmet Yavuz Akpınar, Ahmet Zeyrek, amatör branşlar ve stattan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Arı, temsil ve dış ilişkiler sorumlu yönetim kurulu üyesi Rıza Soydaş, yatırım ve projelerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Armağan Oturanel, Eskişehir Spor ve Eğitim Vakfı’ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ertuğrul Dindar, iktisadi işletme ve sosyal hizmetlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Doğuş Başkan.