SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Otyakmaz transferi onayladı gibi!

Sarı-kırmızılılar, Aaatif için görüşmelerini sürdürüyor. Sivas Başkanı Mecnun Otyakmaz, "İyi bir teklif aldık. Bu transfer bu hafta şekillenir" dedi.

Güncellenme: 08:20, 15/06/2015
Otyakmaz transferi onayladı gibi!

Galatasaray, Sivassporlu Aatif Chahechouhe için görüşmelerine tam gaz devam ediyor. Futbol Şubesinden Sorumlu yönetici Cüneyt Tanman’ın önceki gün bu oyuncu için resmi teklif ilettiği Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, “Galatasaray’dan iyi bir teklif aldık. Ancak henüz bir karar vermiş değiliz. Kendi içimizde bir değerlendirme yapacağız. Aatif bizim için önemli bir futbolcu. Hocamız da kendisinin kalmasından yana. Ancak kulübün çıkarları ağır basarsa bu oyuncuyu satabiliriz” açıklamasında bulundu.

HAMZAOĞLU ÇOK İSTİYOR

Aatif Chahechouhe konusunda olumlu ya da olumsuz bir kararın bu hafta kesin olarak çıkması bekleniyor. Takvim’in haberine göre; Galatasaray cephesinde Faslı futbolcunun transferinde umutlar artarken bu oyuncuyu özellikle Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun kadroda görmeyi çok istediği gelen bilgiler arasında. Faslı yıldızın Sivasspor’la olan sözleşmesi gelecek sezon biteceğinden Kırmızı-Beyazlı yönetimin bu oyuncuyu Galatasaray’a vermesi yüksek ihtimal olarak gösteriliyor.