SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Melo Türkiye’de mimlendi”

Galatasaraylı bir idareci, “Melo, Türkiye’de mimlendiğini düşünüyor. Federasyon’dan rakip takım futbolcularına kadar birçok cepheden yeni sezonda zorluk yaşayacağını hissediyor” dedi.

Güncellenme: 09:30, 15/06/2015
“Melo Türkiye’de mimlendi”

Melo'nun menajeri İspanyol Jose Rodriguez geçtiğimiz cuma günü Florya'ya gelmiş ve Galatasaray ile görüşmüştü. Melo'nun duyduğu rahatsızlıkları söz konusu görüşmede aktarmıştı. Rodriguez, bu hafta içinde İstanbul'a tekrar gelecek ve son durum yineden masaya yatırılacak.

HUZURU KALMADI

Melo daha önce sözleşmesinin uzatılmasını istiyordu ancak bunu ikinci plana attı. Brezilyalı yıldızın artık ilk hedefi Türkiye'den ayrılmak. Melo ile ilgili Bugün’e konuşan bir Galatasaray yöneticisi ilginç şeyler söyledi. Sambacı'nın Türkiye'de artık huzurlu olamayacağını düşündüğü için buradan ayrılmak istediğini belirten Sarı-Kırmızılı idareci, “Artık mimlendiğini düşünüyor. Federasyon ile yaşadığı gerilim, hakemlerin özellikle son haftalarda ona karşı tutumu, rakip taraftarların ve rakip futbolcuların kendisine yaklaşımından dolayı çok rahatsız. Takımda kalma ihtimali var ama çok düşük. Biz onun yerine gitme ihtimaline karşılık alternatifleri hep gündemimizde tutuyoruz” dedi.

Melo'nun hakemleri etki altına aldığı ve sert müdahalelerine yeterince kart görmediği eleştirileri sezon boyunca dillendiriliyordu.