SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Cavcav’ın yeni yabancıları! 5 isim…

10 gün sonra Gençlerbirliği ile sözleşme imzalayarak görevine başlayacak olan Stuart Baxter'in, İlhan Cavcav'ın yaptığı transferlerle ilgili ne karar vereceği merak konusu oldu.

Güncellenme: 15:34, 15/06/2015
İşte Cavcav’ın yeni yabancıları! 5 isim…

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, takımdan gidecekleri, sözleşme yenilenecekleri belirledi ve dış transferi tamamladı.

Yaptığı transferlerle, gönderdiği hocalar ve maçlarda takım kadrosuna karışmasıyla ünlenen Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, Mesut Bakkal ile yollarını ayırmasının ardından, 61 yaşındaki İskoçya’lı teknik adam Stuart Baxter ile anlaştığını açıklamıştı.

10 gün sonra Gençlerbirliği ile sözleşme imzalayarak görevine başlayacak olan Stuart Baxter’in, İlhan Cavcav’ın yaptığı transferlerle ilgili ne karar vereceği merak konusu oldu. İskoç teknik adamın transfer istemesi halinde Cavcav transfer yapacak mı bilinmiyor. Takımdan Sedat, Petroviç, Gosso, Hilep ve Tosiç’i gönderen Cavcav, Doğa ve Hakan Aslantaş’ın kalmasına karar verdi.

İlhan Cavcav dış transferde ise takıma beş yabancı takviyesi yaptı.

Cavcav’ın yeni yabancıları:

Per Johannes Hopf – Hammarby (İsveç) – Kaleci Martin Spelmann – Odense (Danimarka) – Ortasaha Panajotis Dimitriadis – Aık (İsveç) – Ortasaha Walid Atta – Hacken (İsveç) – Stoper Iasmin Latovlevici – Steaua Bükreş (Romanya) – Solbek