SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / DIŞ HABERLER

İngiltere’de futbolcuların adının karıştığı seks skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Listeye son olarak Manchester City’de forma giyen Yaya Toure eklendi.

İddialara göre Toure, saatine 140 pound ödediği hayat kadını Sandra Ntoya ile defalarca birlikte oldu. Toure’nin kendisini haftada en az 10 defa aradığını söyleyen Nyota “Sürekli olarak telefonuna seksi fotolar atmamı istiyordu. Toure özellikle kalçalarımı görmek istiyordu bu fotolarda. Dürüst olmak gerekirse her ne kadar rahatsız olsam da ona bu fotoları gönderdim” iddiasında bulundu.

Toure’nin önceleri heyecanlı olduğunu da belirten Nyota “İlk seferinde stresli ve heyecanlı gözüküyordu fakat ilişkimiz ilerledikçe rahatladı. Bana hayatımı değiştirmek istediğini söyledi. Ne demek isteğini sormadım çünkü erkekler genelde hep böyle konuşur. Kendisi ile defalarca birlikte olduk” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Seks skandalına ismi karışan Toure’den ise henüz haber ile ilgili bir yalanlama gelmedi. Evli olan 32 yaşındaki futbolcunun karısının ise çıkan haberlere ne tepki vereceği merak konusu…

Yayınlanma Tarihi:16:40,