SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Güneş onu ikna etmeye çalışıyor!

Şenol Güneş’in, Fenerbahçe ile her konuda el sıkıştığı ileri sürülen Şener Özbayraklı’yı ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Güncellenme: 08:10, 15/06/2015
Güneş onu ikna etmeye çalışıyor!

Beşiktaş'la sözleşme imzaladıktan sonra yönetimden sağ bek transferi isteyen Teknik Direktör Şenol Güneş'in, Fenerbahçe ile her konuda el sıkıştığı ileri sürülen Şener Özbayraklı'yı ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Bursaspor'dan eski öğrencisi Şener'i kadrosunda görmeyi çok isteyen Güneş'in, 25 yaşındaki başarılı oyuncuyu telefonla aradığı belirlendi. Şener'e, ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye gitmesi halinde Gökhan Gönül'le forma rekabetine gireceğini hatırlatan siyah-beyazlı teknik adamın, “Fenerbahçe'ye gidersen yedek kulübesinde oturabilirsin. Beşiktaş'a gelirsen oynama şansın çok yüksek olur. Ancak tercih yine de senin” ifadelerini kullandığı kaydedildi.

Bursaspor'la 2016'ya kadar sözleşmesi olan ancak mukavelesindeki özel maddeye göre 5 milyon lira bonservis karşılığında serbest kalma hakkı bulunan Şener'in kesin kararını önümüzdeki günlerde vereceği vurgulandı. Fenerbahçe ile prensipte anlaşan milli oyuncunun, Şenol Güneş faktörü nedeniyle rotasını Beşiktaş'a çevirebileceği ileri sürüldü.