SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Iker Casillas sesleri

Fenerbahçe Yönetimi, Volkan Demirtel'in veliahtı Mert Günok için kararını verdi, “Sizinle devam etmeyeceğiz” dedi. Bu gelişme, sadece 26 yaşındaki kalecinin ayrılığı değil, aynı zamanda Sarı-Lacivertliler'e gelecek yeni 1 numaranın da sinyaliydi. Fenerbahçe'nin hedefi, Real Madrid'in kaptanı Iker Casillas.

Güncellenme: 09:11, 15/06/2015
Fenerbahçe’de Iker Casillas sesleri

Fenerbahçe'de sıcak transfer gelişmelerine bir yenisi daha eklendi. Volkan Demirel'in veliahtı olarak görülen Mert Gönok'un mukavelesi yenilenmedi ve yönetimden, “Sizinle yeni sezonda devam etmek istemiyoruz” mesajı iletildi.

Görüşmede paranın konuşulmadığını söyleyen oyuncu menaceri Batur Altıparmak, “Devre arasında konuşmuştuk. Sezon sonunda görüşelim dediler. Konuşamadık. Hiç rakam geçmedi aramızda, sizinle devam etmek istemiyoruz denildi sadece” ifadesini kullandı.

Devlet açıkladı!

Başkan Aziz Yıldırım'ın yabancı kaleci arayışı noktasında en çok istediği isim ise Real Madrid'in kaptanı İker Casillas. İspanyol file bekçisi için Fenerbahçe dışında 9 takım daha devrede ama Yıldırım'ın Volkan Demirel'i de rahatsız etmeyecek bir tercihe sıcak baktığı biliniyor. Kısa süre önce İspanya Devlet Televizyonu RTVE, “Casillas için en ekonomik teklifi Fenerbahçe yaptı” demişti.

Fanatik