SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mert Günok’tan Fenerbahçe’ye veda

Sarı-lacivertli kulüpte sözleşmesi sona eren kaleci Mert Günok, yeni mukavele yapılmayacağının kendisine bildirildiğini açıkladı.

Güncellenme: 23:38, 14/06/2015
Mert Günok’tan Fenerbahçe’ye veda

Fenerbahçe Futbol Takımı’nda sözleşmesi sona erenkaleci Mert Günok, yeni mukavele yapılmayacağının menajeri aracılığıyla kendisine iletildiği duyurdu.

Sosyal paylaşım sitesi “Twitter”daki hesabından açıklamada bulunan Mert Günok, “Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından menajerime, benimle yola devam edilmeyeceği ve başka kulüplerle artık görüşebileceğimiz sözlü olarak beyan edilmiştir” ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli kulübün, geride kalan sezonun başı haricinde, bugüne kadar kendisiyle hiçbir transfer görüşmesi yapmadığını aktaran Mert, “Daha açık söylemek gerekirse, sözleşmemin bitiş gününden itibaren, bu 2 hafta içerisinde ne bir para mevzusu, ne de oynama garantisi isteme gibi bir görüşmemiz olmamıştır. Benimle ilgili yaşanan bilgi kirliliğine bu yazı ile son vermek istiyorum. Bu güne kadar bana emeği geçen bütün hocalarıma ve çalışanlara teşekkür ediyorum” görüşlerini paylaştı.