SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Artık beni göremeyeceksiniz”

Aziz Yıldırım ilk yönetim toplantısında Ali Yıldırım'a, "Yeni sezonda sadece maçlara gideceğim. Soyunma odasına inmeyeceğim. Samandıra'da da beni fazla göremeyeceksiniz" diye konuştu...

Güncellenme: 08:15, 10/06/2015
“Artık beni göremeyeceksiniz”

Fenerbahçe, İsmail Kartal yönetiminde hayal kırıklığı ile geçen sezonun ardından çok büyük bir değişime hazırlanıyor…

Giuliano Terrenao’yu sportif direktörlüğü getirerek tüm futbol kamuoyunu şaşırtan Başkan Aziz Yıldırım’ın sadece takımda değil, kendi yöneticilik anlayışında da değişime gideceği ortaya çıktı.

Önceki gün yeni yönetimiyle birlikte ilk toplantısını yapan Yıldırım’ın çok çarpıcı ifadeler kullandığı öğrenildi.

BASKINLARLA ÜN YAPMIŞTI!

Başkan Yıldırım’ın, kardeşi Ali Yıldırım’a, “Artık soyunma odasına inmeyeceğim. Samandıra’ya beni çağırdığınız zaman geleceğim. Takıma karışmayacağım. Sadece maça takımı izmemeye geleceğim” demesi yöneticiler arasında da büyük şaşkınlık yarattı. Başkan seçildiği ilk günden bu yana her zaman takımla iç içe olan Yıldırım, kötü sonuçlar sonrasında yaptığı Samandıra baskınlarıyla ün yapmıştı.

TAKIMA NASIL YANSIYACAK?

Yıldırım geride bıraktığımız sezon ise Kadıköy’de oynanan Erciyesspor maçı sırasında locadan kulübeye talimat verirken yakalanmış ve uzun süre manşetleri süslemişti. Başkan Yıldırım’ın yeni yöneticilik anlayışının takıma nasıl yansıyacağı ise merak konusu.

Takvim