SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'de transfer edilecek isimler yavaş yavaş netleşmeye başladı… Sportif Direktör Giuliano Terraneo Sarı-Lacivertli kulüp ile imzayı attıktan sonra kelimenin tam anlamıyla kayıplara karıştı.

Teknik direktörün yanı sıra yeni oyuncu arayışlarını da sürdüren Terraneo bir çok isimle masaya oturup pazarlık yapıyor.

Müjdat Yetkiner, Kemalettin Şentürk ve Saffet Akbaş'ın hazırladıkları listedeki isimlerle de görüşen Terraneo uygun olanlarla şartları konuşmaya da başladı. İşte bu isimlerden biri…

Sao Paulo'nun genç yıldızı Ricardo Centurion… Geleceğin Di Mariası olarak görülen 22 yaşındaki oyuncunun transferinde sona gelindiği öğrenildi. Terraneo'nun şu sıralar bu transferi bitirmek için yoğun bir çaba sarf ettiği belirtildi.

Sportif Direktör Giuliano Terraneo'nun genç oyuncunun transferini imza aşamasına kadar getirdiği bonservis bedelinde indirim yapılmasına çalışıldığı ifade edildi.

Sarı-Lacivertli yöneticiler 4 milyon euro civarındaki Ricardo Centurion'un bonservis bedelini 2 milyon euroya kadar çekmeyi deneyecekler.

Bu gerçekleşmese de Arjantinli yıldız için her türlü fedakarlık yapılıp transfere nokta koyulacak…