SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezonun en iyi futbol oynayan takımı olarak gösterilen ve büyük alkış alan Bursaspor’da  ekonomik sıkıntılar nedeniyle büyük bir yaprak dökümü yaşanıyor.

Fernandao'nun bonservisini alamayan, Şener'i sözleşmesindeki madde nedeniyle takımda tutamayan ve son olarak Şenol Güneş ile de yolları ayıran yeşil-beyazlılar'da bir ayrılık talebi de Volkan Şen'den geldi.

ZAM TALEBİ REDDEDİLMİŞTİ

Daha önce maaşına zam yapılarak yeni bir sözleşmeye imza atmak için yönetime başvuran yıldız futbolcunun bu talebi geri çevrilmişti.

Volkan'ın bu kez Bursaspor yönetiminden çok farklı bir talepte bulunduğu öne sürüldü. Başarılı futbolcunun, yöneticilerle yaptığı görüşmede “Bursaspor'un çok seviyorum ve bu takımın bendeki yeri her zaman ayrı. Ancak izin verin, ben de şansımı bir kez İstanbul'da deneyeyim” diyerek izin istediği iddia edildi.

FENERBAHÇE TAKİPTE

Yeşil-beyazlılar'dan Fernandao ve Şener'i kadrosuna katmaya hazırlanan Fenerbahçe, Volkan Şen konusundaki gelişmeleri de yakından takip ediyor.

Eğer yönetim, Volkan'ın ayrılmasına yeşil ışık yakarsa, Sarı-Lacivertliler 27 yaşındaki futbolcuyu da kadrosuna katmak için hemen girişimlere başlayacak.

Yayınlanma Tarihi:10:48,