SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da ikinci kriz

Trabzonspor'da Asbaşkan Ali Kemal Başaran'ın kullandığı odanın Sportif Direktör Süleyman Hurma'ya tahsis edilmesinin yöneticileri rahatsız ettiği ileri sürüldü.

Güncellenme: 16:07, 07/06/2015
Trabzonspor’da ikinci kriz

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki idari binanın giriş katında bulunan Asbaşkan Ali Kemal Başaran’a ait odanın Sportif Direktörlüğe getirilen Süleyman Hurma’ya tahsis edilmesi yönetimde büyük rahatsızlık yarattı.

Tesislere geldiklerinde Asbaşkan Başaran’ın odasında işlerini halleden yöneticilerin önceki gün odanın isim tabelasının değiştiğini ve kapının kilitli olduğunu görünce şaşırdıkları öğrenildi.

Odanın Süleyman Hurma’ya tahsis edildiğini öğrenince büyük şok yaşayan yöneticilerin, rahatsızlıklarını Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na da iletecekleri vurgulandı. Söz konusu haberin bazı yerel basın organlarında çıkmasının ardından kulüp personelinin de haberin sızması nedeniyle azar işittiği ileri sürüldü.

TRANSFERDE BEKLEMEYE DEVAM

Bu arada, Trabzonspor’da transferde ise heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Kamerunlu oyuncu M’bia’dan haber bekleyen yönetimin, Guidetti, Bia ve Amrabat konusundaki girişimleri de tüm hızıyla sürüyor.