SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da gideceklerin listesi…

1 Sezonu çifte kupayla tamamlayan Galatasaray'da teknik ekibin yönetime sunduğu rapor ortaya çıktı. İşte; Hamzaoğlu'nun dün akşam futbolun yeni patronu Cüneyt Tanman ile masaya yatırdığı gidecek/kalacak listesi...
2 YEKTA KURTULUŞ: SATILIK Melo ve Hamit Altıntop sakatlandığı dönemde bile kadroda düşünülmeyen Yekta Krutuluş yeni sezon planlarında yer almıyor.
3 SİNAN BOLAT: MALİYETİ YÜKSEK Kiralık sözleşmesi sona erdi. Türkiye Kupası finalindeki performansı da onu kurtaramadı. Maliyeti yüksek Sinan için Porto'ya yeni teklif yapılmayacak.
4 GÖKHAN ZAN : 6 AYI BOŞA GEÇTİ 6 senelik Galatasaray kariyeri sona erdi. Hamzaoğlu, "Devre arası 'Git bir takımda oyna' demiştik. 6 ayı boşa geçti" yorumunu yaptı
5 BRUMA: KİRALIK /SATILIK Hamza Hoca medya önünde kendisini savunsa da Bruma'dan ümit kesilmiş durumda. Portekizli oyuncu da ayrılmaya sıcak bakıyor. Teklife göre kiralanacak ya da satılacak.
6 TARIK ÇAMDAL: KİRALIK Teknik heyetin en büyük hayal kırıklığı... 4.750 milyon Euro'ya alınan Tarık bu rakama satılamayacağı için kiralanması düşünülüyor.
7 GORAN PANDEV: ARTIK İTALYA'DA Yeni sezonda Genoa formasını giyecek.
8 BLERİM DZEMAİLİ: SATILIK İdman performansı hiç beğenilmiyor, satış listesinde. İsviçreli oyuncu, Torino ve Fiorentina ile temasta.
9 AYDIN YILMAZ: BAŞAKŞEHİR TALİP Sözleşmesinde opsiyon kullanılmayacak. Başakşehir'in radarında..
10 EBOUE: TAKIMLA VEDALAŞTI Hafta içi idmanda arkadaşlarıyla vedalaştı. Haftaya İstanbul'dan ayrılıyor.
11 ALEX TELLES: SATILIK Savunması zayıf, hücumu istikrarsız bulunan Telles için İnter'in teklifi değerlendirmeye alınacak. 6.3 milyon Euro'ya gelen Brezilyalı sol bek, 7 ve üzeri rakamlara satılacak
12