SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da gideceklerin listesi…

Sezonu çifte kupayla tamamlayan Galatasaray'da teknik ekibin yönetime sunduğu rapor ortaya çıktı.

Sezonu çifte kupayla tamamlayan Galatasaray'da teknik ekibin yönetime sunduğu rapor ortaya çıktı. İşte; Hamzaoğlu'nun dün akşam futbolun yeni patronu Cüneyt Tanman ile masaya yatırdığı gidecek/kalacak listesi...
YEKTA KURTULUŞ: SATILIK Melo ve Hamit Altıntop sakatlandığı dönemde bile kadroda düşünülmeyen Yekta Krutuluş yeni sezon planlarında yer almıyor.
SİNAN BOLAT: MALİYETİ YÜKSEK Kiralık sözleşmesi sona erdi. Türkiye Kupası finalindeki performansı da onu kurtaramadı. Maliyeti yüksek Sinan için Porto'ya yeni teklif yapılmayacak.
GÖKHAN ZAN : 6 AYI BOŞA GEÇTİ 6 senelik Galatasaray kariyeri sona erdi. Hamzaoğlu, "Devre arası 'Git bir takımda oyna' demiştik. 6 ayı boşa geçti" yorumunu yaptı
BRUMA: KİRALIK /SATILIK Hamza Hoca medya önünde kendisini savunsa da Bruma'dan ümit kesilmiş durumda. Portekizli oyuncu da ayrılmaya sıcak bakıyor. Teklife göre kiralanacak ya da satılacak.
TARIK ÇAMDAL: KİRALIK Teknik heyetin en büyük hayal kırıklığı... 4.750 milyon Euro'ya alınan Tarık bu rakama satılamayacağı için kiralanması düşünülüyor.
GORAN PANDEV: ARTIK İTALYA'DA Yeni sezonda Genoa formasını giyecek.
BLERİM DZEMAİLİ: SATILIK İdman performansı hiç beğenilmiyor, satış listesinde. İsviçreli oyuncu, Torino ve Fiorentina ile temasta.
AYDIN YILMAZ: BAŞAKŞEHİR TALİP Sözleşmesinde opsiyon kullanılmayacak. Başakşehir'in radarında..
EBOUE: TAKIMLA VEDALAŞTI Hafta içi idmanda arkadaşlarıyla vedalaştı. Haftaya İstanbul'dan ayrılıyor.
ALEX TELLES: SATILIK Savunması zayıf, hücumu istikrarsız bulunan Telles için İnter'in teklifi değerlendirmeye alınacak. 6.3 milyon Euro'ya gelen Brezilyalı sol bek, 7 ve üzeri rakamlara satılacak