SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Artık Fenerbahçe için savaşacağım”

Fenerbahçe ile ön sözleşme imzalayan Şener Özbayraklı, artık sarı-lacivertli forma ile şampiyonluklar yaşamak için savaşacağını söyledi.

Güncellenme: 12:05, 06/06/2015
“Artık Fenerbahçe için savaşacağım”

Fenerbahçe, transferde ilk bombayı Şener Özbayraklı ile patlattı. Sarı-lacivertli takım ile ön sözleşme imzalayan yıldız futbolcu, camiaya umut dolu mesajlar gönderdi.

25 yaşındaki sağ bek, “Artık Fenerbahçe için savaşacağım. Hedefileri büyük olan bir kulübe geldiğimi biliyorum. Fenerbahçe'deki futbolcu arkadaşlarımın pek çoğunu milli takımdan tanıyorum. O yüzden uyum sorunu yaşayacağımı sanmıyorum” ifadelerini kullandı.

Şener Özbayraklı, “Gökhan abiyle (Gönül) güzel bir rekabet içine gireceğim. Sarı-lacivertli formaya faydalı olabilmek ve burada şampiyonluklar yaşayabilmek için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

GÖKHAN’I RAHATLATACAK

Şener Özbayraklı transferiyle birlikte Gökhan Gönül'e forma rekabeti için uzun bir aradan sonra dişli bir rakip gelmiş oldu.

Ancak Şener'in sarı-lacivertliler ile anlaşmaya varması, aynı zamanda Gökhan'ın rahatlaması anlamına da geliyor. Tecrübeli oyuncu, sakatlığına rağmen alternatifi olmadığı için geride kalan sezonun bazı bölümlerinde hiç idman yapmadan direkt maça çıkmak zorunda kalmıştı.

Fanatik