SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Fatih Terim’le buluştu

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike tarafından bu sene yedincisi organize edilen Nike Halı Saha Ligi’nde final heyecanı yaşandı. Lise ve Büyükler kategorilerinin şampiyonları Şırnak Merkez Çok Programlı Anadolu Lisesi ve İzmir Formasan oyuncuları Milli Takım antrenörleri gözetiminde çalışırken Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de antrenmanı izledi.

Güncellenme: 17:11, 04/06/2015
Şampiyonlar Fatih Terim’le buluştu

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike'ın Türkiye'de spor kültürünün oluşması ve geliştirilmesi adına organize ettikleri Nike Halı Saha Ligi'nin şampiyonları belli oldu. Lise kategorisinde Şırnak Merkez Çok Programlı Anadolu Lisesi, Büyükler kategorisinde ise İzmir Formasan şampiyonluğu elde etti. Büyük bir mücadele sonucunda şampiyon olan takımlar Milli Takım antrenörleriyle beraber antrenman yapma fırsatı yakaladı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de şampiyonları izledi ve destek verdi.

Lise kategorisinde 15-18 yaş arasındaki lise öğrencilerinin, büyükler kategorisindeyse 16-35 yaş aralığındaki kişilerin katıldığı Halı Saha Ligi, Türkiye genelince yüzlerce halı sahada gerçekleşti. 2 devre halinde oynanan maçlarda 6 as 2 yedek oyuncudan oluşan takımlar karşı karşıya geldi.

rr