SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin sezon başında kadrosunda düşünmediği için 21 yaş altı takımına gönderdiği Sırp futbolcu Milos Krasic, yeni sezonda İstanbul’da kalmak istediğini söyledi.

Krasic, Sırp medyasına yaptığı açıklamada, hakkında çıkan transfer haberlerini ve Fenerbahçe’deki geleceğini değerlendirdi.

Adı sıkça Partizan ile anılan Krasic, gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceğinin henüz netleşmediğini belirterek, teknik direktörün belli olmasıyla kulüp yönetimi ile masaya oturacaklarını kaydetti.

Krasic, kulüp yönetiminin ve yeni teknik direktörün gelecek sezon planlarında kendisini düşünmediği takdirde, iki taraf için de “en ağrısız” çözümü arayacaklarını ifade etti.

Geleceğinin ne şekilde yön alacağını görmek için biraz daha bekleyeceğini belirten Krasic, “Sırp takımları için oynamak benim için onur ancak İstanbul’da kalmak istiyorum. Bunun en iyi çözüm olduğunu düşünüyorum” dedi.

Partizan’ın yanı sıra bir diğer Sırp temsilcisi Kızılyıldız’ın da transfer etmek istediği Krasic, iki büyük Sırp kulübünün ilgisinin hoşuna gittiğini kaydederek, “Onların ilgisi hala değerli olduğumu gösteriyor. Eğer mevcut takımımı değiştirecek olursam, iyi düşüneceğim” şeklinde konuştu.