SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Real Madridli Cristiano Ronaldo ve ünlü manken Irina Shayk’ın arasındaki ilişkinin bitme nedenlerinden biri olan Daniella Chavez bomba açıklamalar yaptı.

Portekizli futbolcunun kendisini birçok kez aldattığını belirten Shayk, ilişkilerine nokta koymuş ve oyuncu Bradley Cooper ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Şilili güzel Daniella Chavez, Ronaldo ile bir dönem birlikte olduğunu ve o zamanlarda Shayk ile sevgili olduklarını dile getirdi.

Meksika basınına konuşan Chavez, “Ronaldo ile 2014 Kasım’da Amerika’da tanıştım. E-Mail ve Skype üzerinden sürekli konuşuyorduk. Başta çok utangaçtı ama güvenmeye başladıkça alıştı” ifadelerini kullandı.

Ronaldo’nun kendisini sevdiğini söyleyen Chavez, “Beni seviyordu ama bunu göstermek istemiyordu. Sadece bir rüyayı gerçekleştirip onunla sevişmek istedim. Vücuduna bayılıyorum” dedi.

Portekizli futbolcunun kendisiyle uyumadığını söyleyen Chavez, “Ronaldo yüzümü, göğüslerimi ve gerçekliğimi seviyordu. Ancak hiç birlikte uyumadık” şeklinde konuştu.

chavez23423