SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Melo’nun çocuklarını tehdit ettiler! Gidebilir”

Felipe Melo’nun danışmanı ve temsilcisi Ümit Akbulut, Brezilyalı oyuncunun Galatasaray’daki geleceği hakkında gündem yaratacak açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 23:15, 02/06/2015
“Melo’nun çocuklarını tehdit ettiler! Gidebilir”

Radyospor'da açıklamalarda bulunan Melo’nun temsilcisi Ümit Akbulut, rakip taraftarların Melo'nun evine tacizde bulunmak için geldiklerini, bazı kişilerin de kendisini dolandırmak istediğini iddia etti. Felipe Melo’nun Fenerbahçe hakkındaki bir itirafını da anlatan Akbulut, Brezilyalı futbolcunun Galatasaray’dan ayrılabileceğini de söyledi.

“KİMSE BU KADAR APTAL DEĞİL”

Öncelikle Melo'nun son dönemde sıkça tartışılan sosyal medya hesabını kendisinin yönettiğini, kulüple anlaşmalarının bunu kapsamadığını açıklayan Ümit Akbulut, “Melo sosyal medyayı iyi kullanıyor, Brezilya'da normal olan ancak Türkiye'ye ters şeyler de yapıyor ama bunları seviyor Brezilyalılar. Bunlar Galatasaray'a karşı yapılmış şeyler değil. Melo kadar sosyal medyaya fotoğraf yükleyen futbolcu yok. Galatasaray'ı bu kadar yaşayan 6 senedir sadece Melo'yu gördüm. Melo kişiliği ile ilgili şeyler yapıyor ama bir futbolcu bir ülkede mutsuzsa gitmesi kadar da normal bir şey olamaz. Galatasaray'ı Twitter'da takip etmeyi bırakması vs. konuları var, kimse bu kadar aptal değil! Bunun ayrılmayla alakası olduğunu düşünmüyorum” dedi.

“NE YALAN SÖYLEYEYİM AYRILIK DA OLABİLİR”

Kendisinin Instagram’da paylaştığı pitbull fotoğrafı sonrasında, “Melo maalesef gidebilir” dediği iddiasına da değinen Akbulut, “Ben sadece hiçbir şey belli değil dedim. Ama ne yalan söyleyeyim ayrılık da olabilir tabii ki” ifadelerini kullandı.

“EN BÜYÜK TEKLİFİ YAPAN MELO’YU ALACAK”

Melo'ya sadece Inter'den değil başka takımlardan da teklifler olduğunu kaydeden Akbulut, “En büyük teklifi yapan Melo'yu alacak. Futbolcunun da geleceğini düşünmesi gerektiği bir gerçek. Ayrılmak istemiyor burada çok mutlu ama son aylarda olan bazı gelişmelerden sonra kafasında farklı düşünceler oluştu” dedi.

“MELO VE AİLESİNİ TEHDİT EDİYORLAR”

Melo'nun tehdit altında olduğunu öne süren Akbulut, çarpıcı iddialarda bulunarak şunları söyledi:

Düşünün, başka bir ülkedesiniz ve haftada 1-2 kere çocuklarınıza tehdit geliyor, başka taraftarlar kapınıza geliyor ve protesto ediyor, siz ne düşünürsünüz? Ben bir gece korumaları evin önüne çağırdığımı biliyorum. 4 ay önce böyle bir olay oldu, ayrıca başka şeyler de var ama söylemek istemiyorum. Bu olaylar kapandı ama Melo çok üzüldü. Melo ailesini düşünüyor, şimdi çocukları okula özel araçla gidiyor.

“ONU KANDIRMAK İSTEYENLER OLDU”

Melo'yu kandırmak isteyenlerin de olduğunu ifade eden Akbulut, “Bazı yönlendirmek ve faydalanmak isteyen çıkarcılar da oldu, bunlar üzüyor insanı. Yabancı bir ülkede bunları kaldırmak kolay değil. Yapmak istediği bir yatırım konusunda kandırmak isteyenler vardı ama son anda vazgeçirdik” iddiasında bulundu.

“MELO ‘FENERBAHÇE STADI’NDA KONTROLÜMÜ KAYBEDEBİLİRİM’ DİYOR

Melo'nun Fenerbahçe taraftarının tepkisinden rahatsız olduğunu kaydeden Akbulut, “Melo bana, ‘Fenerbahçe Stadı'nda bana o kadar çok hakaret ve küfür ediliyor ki, oraya gittiğimde bana yakışmayacak şeyler yapabileceğimden endişe ediyorum. Kontrolümü kaybedebilirim' diyor. Ayrıca televizyonlarda hedef gösterilmesinden dolayı da sıkıldığını bana iletiyor” açıklamalarında bulundu.

“EVİNDEKİ ÇATAL BIÇAĞI BİLE SARI KIRMIZI”

Felipe Melo'nun Galatasaray ile yatıp Galatasaray ile kalktığını söyleyen Akbulut, “Galatasaray'ı o kadar çok seviyor ki, gönülden karar verse gitme olasılığı sıfır. Evinde çatal bıçağı bile sarı kırmızı, her şeyi Galatasaray amblemli. Ama bu şartlarda gitme olasılığı da var ve birçok takım onu istiyor” dedi.