SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mahmut Uslu’dan forvet itirafı

Sezon başında Galatasaray'ın da gündeminde yer alan Kosta Rikalı forvet için Arsenal 10 milyon Euro talep etti. SARI-LACİVERTLİLER ise kiralama formülüyle bu işi bitirmeyi planlıyor.

Güncellenme: 11:39, 02/06/2015
Mahmut Uslu’dan forvet itirafı

AMK GAZETE / İrfan YİRMİBEŞ

Fenerbahçe’de transfer rüzgarları sert esiyor. Yeni sezona ‘şampiyonluk’ parolasıyla başlayacak olan sarı-lacivertliler, hücum hattını genç ve yetenekli bir isimle güçlendirmenin planlarını yapıyor. Bu doğrultuda alternatifleri masaya yatıran Fenerbahçe, Arsenal’de fazla forma şansı bulamayan Joel Campbell’a kancayı taktı. Özellikle Dünya Kupası’nda büyük patlama yapan Kosta Rikalı oyuncu için menajerler aracılığıyla girişimlerin başladığı öğrenildi.

MAHMUT USLU DOĞRULADI

Arsene Wenger’in kolay kolay bırakmaya yanaşmadığı Campbell için kulübü 10 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. SARI-LACİVERTLİLER ise kiralama formülüyle bu işi çözmenin hesapları içerisinde. Yönetici Mahmut Uslu’da, Arsenal’ın genç yıldızı Campbell ile ilgilendikleri doğrulayarak, “Joel Campbell ile ilgileniyoruz. Arsenal sözleşme uzatmak da istiyor, bonservisi için de 10 milyon Euro istiyor. Gelişmeleri takip ediyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:01,