SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Dürüst: Sevincimiz burnumuzdan geldi

Galatasaray'da 8 şampiyonluk yaşayan tek isim olan Ali Dürüst, yeni başkan Dursun Özbek için "Yaptığı çok yanlış, çok arabesk. Bu olay tamamen şampiyonlukta büyük emeği bulunan Abdurrahim’i silmek için yapıldı. Şampiyonluk sevincini burnumuzdan getirdiler. Madem öyle kendisi de oraya çıkmayacaktı" dedi.

Güncellenme: 10:13, 02/06/2015
Ali Dürüst: Sevincimiz burnumuzdan geldi

Sarı-Kırmızılı kulübün şampiyonluk kutlamalarına gölge düştü…

20. şampiyonluğun baş mimarlarından biri olan ve Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen şampiyonluk töreninde, Abdurrahim Albayrak ile birlikte adeta yok sayılan eski ikinci başkanlardan Ali Dürüst, Başkan Dursun Özbek'e sert çıktı. Dürüst, “Bu yaptığı çok yanlış, çok arabesk. Bu olay, tamamen şampiyonlukta büyük emeği bulunan Abdurrahim Albayrak'ı silmek için yapılan bir olay. Şampiyonluk sevincini burnumuzdan getirdi” diye konuştu.

G.Saray'da görev yaptığı süre içerisinde 8 şampiyonluk yaşayan Ali Dürüst, “Olayı Futbol Federasyonu'na da bağlamasınlar. Ben Faruk (Süren) başkanın, kazanılan 4 şampiyonlukta bir kere bile kupa törenine çıktığını görmedim. Ünal Aysal döneminde bile bu kadar olmamıştı. İlk şampiyonlukta başkan Ünal Aysal dahil hepimiz oradaydık. İkinci şampiyonlukta ise Aysal, ‘kimse kupa törenine çıkmasın' dedi, kendi de törene çıkmadı. Son yapılan çok yanlış. Madem öyle kendisi de oraya çıkmayacaktı” ifadelerini kullandı.

HaberTürk

Yayınlanma Tarihi:10:12,