SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig play-off final maçında İnegölspor’u penaltı atışları sonunda yenerek PTT 1. Lig’e yükselen 1461 Trabzon, teknik direktör Hamdi Zıvalıoğlu ile yola devam etme kararı aldı.

Zıvalıoğlu, ligin bitmesiyle sözleşmesinin sona erdiğini, kulüp başkanı Şaban Bülbül ile yaptığı görüşme sonrasında mukavelenin yenilenmesi kararını aldıklarını belirtti.

Trabzon’a PTT 1. Lig keyfi yaşattıkları için çok mutlu olduklarını ifade eden Zıvalıoğlu, “Başkanımız Sayın Şaban Bülbül ile yaptığım görüşme sonrasında sözleşmenin yenilenmesine karar verdik. Bundan sonra tempomuzu yükselterek A takım seviyesini yakalayabilecek nitelikte oyuncular yetiştirmeye çalışacağız” dedi.

1461 Trabzon’un hedeflerine değinen Zıvalıoğlu, “Önümüzdeki sezonlar için hedefimiz Türkiye’de ve yurt dışında kaliteli oyuncuları bu takımın içine katmak, onları en üst düzeye çıkarmaktır. Zaman kaybetmeden, daha önce tespit ettiğimiz oyuncuların alınması için yönetimimizle fikir birliğine vararak, transferleri gerçekleştirmek için harekete geçtik” diye konuştu.

Hamdi Zıvalıoğlu, takımın şampiyon olmasında büyük katkı sağlayan Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na, yönetim kuruluna, teknik ekibine, kulüp başkanı Şaban Bülbül’e, yöneticilere ve taraftarlara teşekkür etti. c