SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Volkan Demirel’i affetmeyeceğim”

Volkan Demirel ile hala barışmadığını söyleyen Sabri Sarıoğlu, "Ben değil o saygısızlık yaptı. Volkan'ı hiç affetmedim, affetmeyeceğim" dedi.

Güncellenme: 09:29, 01/06/2015
“Volkan Demirel’i affetmeyeceğim”

Bahadır ÇOKİŞLER

Galatasaray’ın emektarı Sabri Sarıoğlu, şampiyonluk sonrası röportaj veren futbolcular kervanına katıldı. Tecrübeli futbolcu 4. yıldızdan ötürü çok mutlu olduklarını ancak henüz ezeli rakip Fenerbahçe’den bir tebrik gelmediğini söyledi.

Sabri “Fenerbahçe’den kimse henüz beni kutlamadı. Oradaki herkes bizim arkadaşımız. Sonuçta hepimiz futbolcuyuz. Ortada ciddi bir rekabet var ama saha dışında arkadaşız. Şu ana dek kutlayan olmadı ama olacaktır. Orada çok fazla art niyetli insan yok bence” ifadelerini kullandı.

“VOLKAN DEMİREL’İ AFFETMEYECEĞİM”

Sarı-lacivertli futbolcularla arkadaş olduklarını kaydeden Sabri, bir kişiyi ise ayrı tuttu. 12 Mayıs 2013’te Kadıköy’de oynanan derbiyi Fenerbahçe 2-1 kazanmıştı. 90. dakikada yaşanan bir pozisyon sonrası Sabri ve Volkan Demirel birbirlerine girmişlerdi. Neticede iki oyuncu da kırmızı kart görmüştü.

Volkan ile hal barışmadığını söyleyen Sabri “Bana yapılan bir saygısızlık vardı. Ertesi günkü açıklamaları tamamen suçlayıcıydı. Ben o yüzden hiç affetmedim, affetmeyeceğim. O maçta hatırlarsanız Meireles de bir hareket yapmıştı. Bir hafta sonra beni arayıp özür diledi. Ben de gösterdiği bu büyüklüğü hiç unutmayacağım dedim” şeklinde konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:08:37,