SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NTV Spor’un sorularını yanıtlayan Felipe Melo, “Sivas maçının sabahı test yaptık. Sol ayağım oynamama izin vermedi. Oynamam kısmet olmadı. Ameliyat kararı aldık. Burada çok konuşanlar benim dönmeme çok uzun zaman biçti ancak şükürler olsun ki geri döndüm” dedi.

“ÖZEL HAYATIM KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ”

Prandelli ve Hamza Hamzaoğlu dönemlerinin sorulması üzerine Melo, “İki hocayı karşılaştırmak hiç sevmediğim bir olay. Hamza hocaya bir kez daha teşekkür ediyorum. Büyük iş başardı, çok iyi bir hoca. Özel hayatım kimseyi ilgilendirmez. İstediğimi takip ederim. Takibi bıraktım diye Galatasaray’dan gidiyorum anlamına gelmez” sözlerini kullandı.

“BEN SADECE GALATASARAY’A ODAKLANDIM”

31 yaşındaki orta saha transfer dedikodularına ise, “Menajerim aracılığıyla haberler bana da geliyor. Ben de geleceğimi düşünmek zorundayım ama şu an tek düşüncem kupa finali. Mancini’den ve Inter’den bana bir teklif gelmedi. Mancini’nin benim hakkına söylediği güzel şeyler var. Kendisine teşekkür ediyorum. Ben sadece Galatasaray’a odaklandım. Bursaspor’a karşı oynayacağımız maç bu sezon oynayacağımız en zor maç olacak” şeklinde cevap verdi.

“ALBAYRAK CEBİNDEN PARA ÖDEDİ”

Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst’ün Galatasaray’a ihtiyacı olmadığını dile getiren Brezilyalı yıldız, “Abdurrahim bey ve Ali bey çok önemliler. Beni buraya getirdiler ve iki insanın çok desteğini gördüm. Onların Galatasaray’a ihtiyacı yok, Galatasaray olmadan da hayatlarına devam ederler. Futbolcuların ödemelerini Abdurrahim Bey cebinden yaptı, soyunma odasına gelip üzgün anımızda o bizle konuştu. Hem maddi ve hem de manevi anlamda hep yanımızdaydı. Hem Abdurrahim bey hem de Ali bey bizle olup, bu başarıyı kutlamalılardı.” dedi.

Yayınlanma Tarihi:14:00,